Bilangan Transaksi Perkhidmatan Sistem Atas Talian HUS

Bilangan Transaksi Perkhidmatan Sistem Atas Talian HUS

Bilangan Transaksi Bagi Tahun 2021 – Sistem Helpdesk ICT HUS

PERKARABULANJumlah
JanFebMacAprMeiJunJulOgosSeptOktNovDis
Log Aduan 16321267304612172
Peminjaman Peralatan ICT3050552921172316241
Tempahan Makmal01200011115
JUMLAH KESELURUHAN428

Log Aduan Mengikut Kategori :

KategoriBULANJumlah
JanFebMacAprMeiJunJulOgosSeptOktNovDis
Perkakasan44152313032
Perisian000000000
Aplikasi9262195202110112
Rangkaian32020711227
Kerosakan000000101
JUMLAH KESELURUHAN16323267304612172

 

Peminjaman Peralatan :

KategoriBULANJumlah
JanFebMacAprMeiJunJulOgosSeptOktNovDis
Komputer Riba (Laptop)81820181371110105
LCD Projektor15181910488486
Kabel000000000
Lain-lain714161424250
JUMLAH KESELURUHAN3050552921172316241

 

Pengurusan E-Mail 1GovUC :

KategoriBULANJumlah
JanFebMacAprMeiJunJulOgosSeptOktNovDis
Permohonan Baru171091842683113
Kemaskini Maklumat020000002
Reset Katalaluan000000000
JUMLAH KESELURUHAN171291842683115
Translate »